CC0603JPX7R9BB331 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 13 859
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
Odpowiednik parametryczny
Walsin Technology Corporation
KEMET
KEMET
Cal-Chip Electronics, Inc.
330 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
YAGEO MLCC Capacitors in Artificial Inteligence (AI) Applications
CC0603JPX7R9BB331
Numer produktu DigiKey
13-CC0603JPX7R9BB331TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CC0603JPX7R9BB331
Opis
CAP CER 330PF 50V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CC0603JPX7R9BB331 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)