CC0603GRNPO9BN390
Numer produktu DigiKey
311-3933-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-3933-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-3933-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0603GRNPO9BN390
Opis
CAP CER 39PF 50V C0G/NPO 0603
Szczegółowy opis
39 pF ±2% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0603GRNPO9BN390 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)