CC0603GRNPO9BN390 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CC0603GRNPO9BN390 |
Opis | CAP CER 39PF 50V C0G/NPO 0603 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 16 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 39 pF ±2% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CC0603GRNPO9BN390 Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±2% | Grubość (maks.) 0,035" (0,90mm) |