CC0603GRNPO0BN330 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
YAGEO
W magazynie: 5 244
Arkusz danych
Bezpośrednie
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
Udoskonalony
Knowles Syfer
KEMET
KYOCERA AVX
Odpowiednik parametryczny
Walsin Technology Corporation
33 pF ±2% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)