CC0603FRNPO9BN241
Numer produktu DigiKey
13-CC0603FRNPO9BN241TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CC0603FRNPO9BN241CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CC0603FRNPO9BN241DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0603FRNPO9BN241
Opis
CAP CER 240PF 50V C0G/NPO 0603
Szczegółowy opis
240 pF ±1% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0603FRNPO9BN241 Modele
Kategoria
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±1%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)