CC0603FRNPO0BN100
Numer produktu DigiKey
311-3876-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-3876-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-3876-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0603FRNPO0BN100
Opis
CAP CER 10PF 100V C0G/NPO 0603
Szczegółowy opis
10 pF ±1% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0603FRNPO0BN100 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)