CC0603CRNPO0BN3R9 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Walsin Technology Corporation
Odpowiednik parametryczny
KEMET
KEMET
Murata Electronics
Murata Electronics
Cal-Chip Electronics, Inc.
Cal-Chip Electronics, Inc.
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
3.9 pF ±0,25pF 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CC0603CRNPO0BN3R9
Numer produktu DigiKey
13-CC0603CRNPO0BN3R9TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CC0603CRNPO0BN3R9
Opis
CAP CER 3.9PF 100V C0G/NPO 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CC0603CRNPO0BN3R9 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)