CC0603CPNPO9BN3R3
Numer produktu DigiKey
13-CC0603CPNPO9BN3R3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CC0603CPNPO9BN3R3CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CC0603CPNPO9BN3R3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0603CPNPO9BN3R3
Opis
CAP CER 3.3PF 50V C0G/NPO 0603
Szczegółowy opis
3.3 pF ±0,25pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0603CPNPO9BN3R3 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)