CC0603BRNPO9BN6R8
Numer produktu DigiKey
311-3838-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-3838-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-3838-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0603BRNPO9BN6R8
Opis
CAP CER 6.8PF 50V C0G/NPO 0603
Szczegółowy opis
6.8 pF ±0,1pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0603BRNPO9BN6R8 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,1pF
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)