CC0603BRNPO9BN1R3
Numer produktu DigiKey
13-CC0603BRNPO9BN1R3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CC0603BRNPO9BN1R3CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CC0603BRNPO9BN1R3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0603BRNPO9BN1R3
Opis
CAP CER 1.3PF 50V C0G/NPO 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.3 pF ±0,1pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CC0603BRNPO9BN1R3 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,1pF
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)