CC0402ZRY5V8BB104
Numer produktu DigiKey
311-1375-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-1375-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-1375-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0402ZRY5V8BB104
Opis
CAP CER 0.1UF 25V Y5V 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF -20%, +80% 25V Kondensatory ceramiczne Y5V (F) 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0402ZRY5V8BB104 Modele
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
-20%, +80%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)