CC0402MRX7R9BB102
Numer produktu DigiKey
311-1414-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-1414-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-1414-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0402MRX7R9BB102
Opis
CAP CER 1000PF 50V X7R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0402MRX7R9BB102 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)
Napięcie - znamionowe
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 0
Sprawdź czas realizacji
Zażądaj powiadomienia o stanie magazynowym
Zapasy z platformy handlowej: 220 000 wyświetl teraz
Taśma cięta (CT) & Digi-Reel®
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Taśma i szpula (TR)
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
220 000W magazynie