CC0402MRX7R8BB103
Numer produktu DigiKey
13-CC0402MRX7R8BB103TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CC0402MRX7R8BB103CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CC0402MRX7R8BB103DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0402MRX7R8BB103
Opis
CAP CER 10000PF 25V X7R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10000 pF ±20% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0402MRX7R8BB103 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)