CC0402MRX5R4BB475
Numer produktu DigiKey
311-1728-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-1728-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-1728-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0402MRX5R4BB475
Opis
CAP CER 4.7UF 4V X5R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µF ±20% 4V Kondensatory ceramiczne X5R 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0402MRX5R4BB475 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)