CC0402MRX5R4BB225
Numer produktu DigiKey
311-3478-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-3478-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-3478-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0402MRX5R4BB225
Opis
CAP CER 2.2UF 4V X5R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µF ±20% 4V Kondensatory ceramiczne X5R 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0402MRX5R4BB225 Modele
Kategoria
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)