CC0402KRX7R9BB122
Numer produktu DigiKey
311-1031-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-1031-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-1031-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0402KRX7R9BB122
Opis
CAP CER 1200PF 50V X7R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1200 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CC0402KRX7R9BB122 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)