CC0402KRX7R8BB561 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
YAGEO
W magazynie: 14 691
Arkusz danych
Udoskonalony
YAGEO
W magazynie: 51 500
Arkusz danych
Similar
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
KEMET
KEMET
Similar
TDK
560 pF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.