CC0402KRX7R7BB332
Numer produktu DigiKey
311-3803-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-3803-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-3803-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0402KRX7R7BB332
Opis
CAP CER 3300PF 16V X7R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3300 pF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0402KRX7R7BB332 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)