CC0402JRX7R9BB152
Numer produktu DigiKey
311-3763-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-3763-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-3763-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0402JRX7R9BB152
Opis
CAP CER 1500PF 50V X7R 0402
Szczegółowy opis
1500 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0402JRX7R9BB152 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)