CC0402JRNPO9BN221 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
YAGEO
W magazynie: 38 740
Arkusz danych
Udoskonalony
YAGEO
W magazynie: 481
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 27 073
Bezpośrednie
TDK
Bezpośrednie
Murata Electronics
Murata Electronics
KYOCERA AVX
Taiyo Yuden
KEMET
KEMET
TDK
W magazynie: 640
220 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)