CC0402JRNPO8BN390
Numer produktu DigiKey
13-CC0402JRNPO8BN390TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CC0402JRNPO8BN390CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CC0402JRNPO8BN390DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0402JRNPO8BN390
Opis
CAP CER 39PF 25V C0G/NP0 0402
Szczegółowy opis
39 pF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)