CC0402GRNPO9BN910
Numer produktu DigiKey
13-CC0402GRNPO9BN910TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CC0402GRNPO9BN910CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CC0402GRNPO9BN910DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0402GRNPO9BN910
Opis
CAP CER 91PF 50V C0G/NPO 0402
Szczegółowy opis
91 pF ±2% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0402GRNPO9BN910 Modele
Kategoria
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)