CC0402GPNPO9BN820 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 12 030
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Walsin Technology Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
KEMET
KEMET
Murata Electronics
Murata Electronics
Cal-Chip Electronics, Inc.
Walsin Technology Corporation
KYOCERA AVX
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
82 pF ±2% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CC0402GPNPO9BN820
Numer produktu DigiKey
13-CC0402GPNPO9BN820TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CC0402GPNPO9BN820
Opis
CAP CER 82PF 50V C0G/NPO 0402
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CC0402GPNPO9BN820 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)