CC0402FRNPO9BN221 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CC0402FRNPO9BN221 |
Opis | CAP CER 220PF 50V C0G/NPO 0402 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 16 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 220 pF ±1% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CC0402FRNPO9BN221 Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±1% | Grubość (maks.) 0,022" (0,55mm) |