CC0402CRNPO8BN100
Numer produktu DigiKey
13-CC0402CRNPO8BN100TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CC0402CRNPO8BN100CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CC0402CRNPO8BN100DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0402CRNPO8BN100
Opis
CAP CER 10PF 25V C0G/NPO 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 pF ±0,25pF 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CC0402CRNPO8BN100 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)