CC0402BRNPO9BN8R2
Numer produktu DigiKey
311-1628-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-1628-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-1628-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0402BRNPO9BN8R2
Opis
CAP CER 8.2PF 50V C0G/NPO 0402
Szczegółowy opis
8.2 pF ±0,1pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0402BRNPO9BN8R2 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,1pF
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)