CC0201MRX5R6BB105
Numer produktu DigiKey
311-3474-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-3474-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-3474-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0201MRX5R6BB105
Opis
CAP CER 1UF 10V X5R 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF ±20% 10V Kondensatory ceramiczne X5R 0201 (0603 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0201MRX5R6BB105 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,014" (0,35mm)