CC0201KRX5R5BB104
Numer produktu DigiKey
311-1408-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-1408-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-1408-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0201KRX5R5BB104
Opis
CAP CER 0.1UF 6.3V X5R 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±10% 6,3V Kondensatory ceramiczne X5R 0201 (0603 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0201KRX5R5BB104 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)