CC0201JRNPO8BN180
Numer produktu DigiKey
311-3314-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-3314-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-3314-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0201JRNPO8BN180
Opis
CAP CER 18PF 25V C0G/NPO 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 pF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0201 (0603 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0201JRNPO8BN180 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)