CC0201JRNPO8BN110
Numer produktu DigiKey
13-CC0201JRNPO8BN110TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CC0201JRNPO8BN110
Opis
CAP CER 11PF 25V C0G/NPO 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
11 pF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0201 (0603 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0201JRNPO8BN110 Modele
Kategoria
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)