CC0201CRNPO9BN7R0
Numer produktu DigiKey
13-CC0201CRNPO9BN7R0TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CC0201CRNPO9BN7R0CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CC0201CRNPO9BN7R0DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0201CRNPO9BN7R0
Opis
CAP CER 7PF 50V C0G/NPO 0201
Szczegółowy opis
7 pF ±0,25pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0201 (0603 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0201CRNPO9BN7R0 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)