CA0612MRX7R9BB102
Numer produktu DigiKey
13-CA0612MRX7R9BB102TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CA0612MRX7R9BB102CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CA0612MRX7R9BB102DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CA0612MRX7R9BB102
Opis
CAP ARRAY 1000PF 50V X7R 0612
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000pF Izolowane Kondensator 4 Macierz 50 V X7R 1206 (3216 metryczne)
Kategoria
Liczba kondensatorów
4
Producent
YAGEO
Typ obwodu
Izolowane
Seria
Współczynnik temperaturowy
X7R
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
1000pF
Obudowa dostawcy urządzenia
0612 (1632 metryczne)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
50 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)