CA0612JRNPO9BN471
Numer produktu DigiKey
13-CA0612JRNPO9BN471TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CA0612JRNPO9BN471CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CA0612JRNPO9BN471DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CA0612JRNPO9BN471
Opis
CAP ARRAY 470PF 50V NPO 0612
Szczegółowy opis
470pF Izolowane Kondensator 4 Macierz 50 V C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Pojemność
470pF
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
50 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)