CA0612JRNPO9BN101
Numer produktu DigiKey
13-CA0612JRNPO9BN101TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CA0612JRNPO9BN101CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CA0612JRNPO9BN101DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CA0612JRNPO9BN101
Opis
CAP ARRAY 100PF 50V NP0 0612
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100pF Izolowane Kondensator 4 Macierz 50 V C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CA0612JRNPO9BN101 Modele
Kategoria
Liczba kondensatorów
4
Producent
YAGEO
Typ obwodu
Izolowane
Seria
Współczynnik temperaturowy
C0G, NP0
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
100pF
Obudowa dostawcy urządzenia
0612 (1632 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
50 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)
Materiał dielektryczny
Ceramika
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 0
Sprawdź czas realizacji
Zażądaj powiadomienia o stanie magazynowym
Zapasy z platformy handlowej: 52 000 wyświetl teraz
Taśma cięta (CT) & Digi-Reel®
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Taśma i szpula (TR)
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
52 000W magazynie