BK30-200-SI
Numer produktu DigiKey
13-BK30-200-SI-ND
Producent
Numer produktu producenta
BK30-200-SI
Opis
PTC RESET FUSE 30V 2A RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 30V 2 A Ih Otwór przelotowy Promieniowe, tarcza
Kategoria
Czas do wyzwolenia
9.8 s
Producent
YAGEO
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
40 mOhms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
100 mOhms
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ
Polimerowe
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Napięcie - maks.
30V
Rozmiar / wymiar
0,433" x 0,122" (11,00mm x 3,10mm) (dł. x szer.)
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
2 A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,732" (18,60mm)
Prąd - wyzwalania (It)
4 A
Rozstaw odprowadzeń
0,201" (5,10mm)
Prąd - maks.
40 A