AT1206BRD07365KL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Stackpole Electronics Inc
365 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AT1206BRD07365KL
Numer produktu DigiKey
AT1206BRD07365KL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
AT1206BRD07365KL
Opis
RES SMD 365K OHM 0.1% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
AT1206BRD07365KL Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,063" (3,10mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)