AT0805BRD07200KL nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
YAGEO
W magazynie: 6 847
Arkusz danych
Similar
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Udoskonalony
Vishay Dale Thin Film
Udoskonalony
Vishay Dale Thin Film
Stackpole Electronics Inc
Panasonic Industry
Susumu
Stackpole Electronics Inc
TE Connectivity Passive Product
200 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AT0805BRD07200KL
Numer produktu DigiKey
13-AT0805BRD07200KLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-AT0805BRD07200KLCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-AT0805BRD07200KLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AT0805BRD07200KL
Opis
RES SMD 200K OHM 0.1% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
AT0805BRD07200KL Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)