AT0402BRD075K11L
Numer produktu DigiKey
13-AT0402BRD075K11LTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-AT0402BRD075K11LCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-AT0402BRD075K11LDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AT0402BRD075K11L
Opis
RES SMD 5.11KOHM 0.1% 1/16W 0402
Szczegółowy opis
5.11 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
AT0402BRD075K11L Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,014" (0,35mm)