AT0402BRD0757K6L jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 0
Arkusz danych
57.6 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AT0402BRD0757K6L
Numer produktu DigiKey
AT0402BRD0757K6L-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
AT0402BRD0757K6L
Opis
RES SMD 57.6KOHM 0.1% 1/16W 0402
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AT0402BRD0757K6L Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,014" (0,35mm)