AT0402BRD0715KL nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 4 260
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 1 558
Arkusz danych
15 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AT0402BRD0715KL
Numer produktu DigiKey
13-AT0402BRD0715KLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-AT0402BRD0715KLCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-AT0402BRD0715KLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AT0402BRD0715KL
Opis
RES SMD 15K OHM 0.1% 1/16W 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
AT0402BRD0715KL Modele
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,014" (0,35mm)