AS1210KKX7R9BB475 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | AS1210KKX7R9BB475 |
Opis | CAP CER 4.7UF 50V X7R 1210 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 24 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 4.7 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | AS1210KKX7R9BB475 Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 1210 (3225 metryczne) |
Tolerancja ±10% | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,110" (2,80mm) |