AS0805KRX7R0BB103
Numer produktu DigiKey
311-4578-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-4578-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-4578-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AS0805KRX7R0BB103
Opis
CAP CER 10000PF 100V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10000 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AS0805KRX7R0BB103 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)