AS0805KRX7R0BB102
Numer produktu DigiKey
13-AS0805KRX7R0BB102TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-AS0805KRX7R0BB102CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-AS0805KRX7R0BB102DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AS0805KRX7R0BB102
Opis
CAP CER 1000PF 100V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)