AS0603KRX7R9BB104
Numer produktu DigiKey
13-AS0603KRX7R9BB104TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-AS0603KRX7R9BB104CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-AS0603KRX7R9BB104DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AS0603KRX7R9BB104
Opis
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
Szczegółowy opis
0.1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)