AR0805FR-0722K1L jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
YAGEO
W magazynie: 17 196
Arkusz danych
Udoskonalony
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
Similar
Vishay Dale
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 8
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
22.1 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AR0805FR-0722K1L
Numer produktu DigiKey
AR0805FR-0722K1L-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
AR0805FR-0722K1L
Opis
RES SMD 22.1K OHM 1% 1/8W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
AR0805FR-0722K1L Modele
Kategoria
Funkcje
Odporność na wilgoć
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)