AR0805FR-071M05L jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Panasonic Industry
1.05 MOhms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AR0805FR-071M05L
Numer produktu DigiKey
AR0805FR-071M05L-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
AR0805FR-071M05L
Opis
RES SMD 1.05M OHM 1% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
AR0805FR-071M05L Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)