AR0402FR-0710KL
Numer produktu DigiKey
13-AR0402FR-0710KLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-AR0402FR-0710KLCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-AR0402FR-0710KLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AR0402FR-0710KL
Opis
RES SMD 10K OHM 1% 1/16W 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AR0402FR-0710KL Modele
Kategoria
Funkcje
Odporność na wilgoć
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)