AF1206FR-0768RL
Numer produktu DigiKey
13-AF1206FR-0768RLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-AF1206FR-0768RLCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-AF1206FR-0768RLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AF1206FR-0768RL
Opis
RES SMD 68 OHM 1% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
68 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
AF1206FR-0768RL Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,063" (3,10mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)