AE0805BR-07330KL nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KOA Speer Electronics, Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Nowości w DigiKey
330 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AE0805BR-07330KL
Numer produktu DigiKey
13-AE0805BR-07330KLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-AE0805BR-07330KLCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-AE0805BR-07330KLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AE0805BR-07330KL
Opis
RES 330K OHM 0.1% 1/4W 0805 AUTO
Szczegółowy opis
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Moc (W)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)