AE0805BR-07150KL
Numer produktu DigiKey
13-AE0805BR-07150KLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-AE0805BR-07150KLCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-AE0805BR-07150KLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AE0805BR-07150KL
Opis
RES 150K OHM 0.1% 1/4W 0805 AUTO
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
150 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Moc (W)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)